FELIWAY Wkład do dyfuzora Feromony policzkowe kota

Dostępność: dostępny
Cena: 85,00 zł 85.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Ceva
Kod produktu: 937

Opis

FELIWAY ®Wkład uzupełniający do dyfuzora

Dyfuzor imituje feromony policzkowe kota wywołując stan dobrego samopoczucia i uspokojenia

Znalezione obrazy dla zapytania feliway dyfuzor

FELIWAY 30 DNIOWY- WKŁAD UZUPEŁNIAJĄCY 24ML

Kompatybilny tylko z nowym rodzajem  dyfuzora.

Reakcja na niepo­kój wyrażony jako :

- znakowanie moczem, drapanie w pozycji pionowej, utrata apetytu, niechęć do zabawy, unikanie kontaktów (z ludźmi, zwierzętami) W następujących sytuacjach:

- przeprowadzka (nowy dom), wizyty u le­karza weterynarii i powrót z hospitalizacji, adopcja (nowy właściciel), przemeblowa­nie, domki letniskowe, nowi członkowie rodziny (ludzie lub zwierzęta), przepełnie­nie (wiele kotów w domu).

 

 

SKŁAD:

■ Syntetyczny analog frakcji F3 kocich feromonów policzkowych...................2%

■ Wypełniacz do................................... I00 g

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Kot czując się bezpiecznie w swoim otoczeniu, pociera głową o meble, narożniki ścian, dolną część zasłon, pozostawiając na nich substancje zwane feromonami poli­czkowymi.

Feromony te przekazują infor­mację o dobrym samopoczuciu, spokoju i braku stresu.

Gdy w otoczeniu kota nastąpią zmiany (jak wizyta u lekarza weterynarii, powrót z hospitalizacji, prze­prowadzka, nowi lokatorzy, przemeblowa­nie), lub gdy kot jest przestraszony, pojawić się może stan zaniepokojenia i obawy.

Stan taki może się wyrażać zmianami w zacho­waniu, takimi jak znaczenie moczem, drapa­nie w pozycji pionowej, utrata apetytu, niechęć do zabawy i kontaktu.

W takich sytuacjach FELIWAY® może być bezpie­cznie stosowany do przywrócenia natura­lnej równowagi.

FELIWAY® dyfuzor imituje feromony policzkowe kota wywołując stan dobrego samopoczucia i uspokojenia.

 

WSKAZANIA:

FELIWAY® dyfuzor umożliwia reakcje w problematycznych sytuacjach w celu ich kontrolowania i unikania. Reakcja na niepo­kój wyrażony jako :

- znakowanie moczem, drapanie w pozycji pionowej, utrata apetytu, niechęć do zabawy, unikanie kontaktów (z ludźmi, zwierzętami) W następujących sytuacjach:

- przeprowadzka (nowy dom), wizyty u le­karza weterynarii i powrót z hospitalizacji, adopcja (nowy właściciel), przemeblowa­nie, domki letniskowe, nowi członkowie rodziny (ludzie lub zwierzęta), przepełnie­nie (wiele kotów w domu).

 

DAWKOWANIE I STOSOWANIE:

1. Zdjąć nakrętkę.

2. Nakręcić dyfuzor na flakon ( do lekkiego oporu).

3. Włączyć urządzenie do gniazdka. Przekręcić białą wtyczką tak aby knot znajdował się na górze.

FELIWAY® wkład uzupełniający powinien być używany wyłącznie z oryginalnym dyfuzorem FELIWAY® ! FELIWAY®dyfuzor jest przystosowany wyłącznie do stoso­wania wewnątrz pomieszczeń.

  Przy znakowaniu moczem bądź drapaniu: stosować FELIWAY® dyfuzor w pomie­szczeniu gdzie dochodzi do znakowania. Jeżeli kot znaczy w kilku pomieszczeniach (których powierzchnia przekracza 70 m2) włączyć inny dyfuzor w jednym z pozostałych pomieszczeń. Przy utracie apetytu i niechęci do kontaktu i zabawy: włączyć FELIWAY® dyfuzor w po­mieszczeniu gdzie kot przebywa naj­częściej.

Jeden flakon wystarcza na okres około czterech tygodni i przez cały ten czas powinien być on włączony. Nie można oczekiwać efektów działania jeżeli dyfuzor włączany jest tylko od czasu do czasu. Długość stosowania zależy od indywidu­alnych przypadków. (Tak więc prosimy skonsultować się ze swoim lekarzem weterynarii).

Jeden dyfuzor jest odpowiedni na powie­rzchnię około 50-70 m2 Po użyciu, na dnie flakonu zawsze pozostaje pewna ilość płynu, tak więc po 4 lub najpóźniej 6 tygodniach radzimy usunąć wkład lub wymienić go na nowy. W przypadku większych powierzchni, umieścić dodatkowy dyfuzor w innym pomieszczeniu.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Brak.

 

KARENCJA:

Nie dotyczy.

 

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:

Nie stwierdzono.

 

INTERAKCJE:

Brak.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w położeniu pionowym w suchym, chło­dnym miejscu. Chronić przed bezpośre­dnim nasłonecznieniem. Przechowywać z dala od środków spożywczych dla ludzi i zwierząt. Użyć przed terminem ważności wskazanym na opakowaniu.

 

OSTRZEŻENIA:

FELIWAY® dyfuzor jest zaprojektowany specjalnie dla tego produktu. Elektryczny dyfuzor powinien być używany wyłącznie z formułą FELIWAY® dyfuzor. Nie można zagwarantować efektów działania produktu jeżeli jest on stosowany z innymi urządzeniami.

Zalecamy wymienić dyfuzor FELIWAY® po 6 miesiącach ciągłego używania lub po użyciu 6 wkładów uzupełniających (wliczając pierwszy). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przykrywać, nie umieszczać pod meblami lub za drzwiami. Wewnętrzne powierzchnie urządzenia osiągają wysoką temperaturę żeby umożliwić parowanie aktywnych składników - nie dotykać urządzenia w trakcie i bezpośrednio po użyciu. Sprawdzić czy napięcie sieciowe jest takie jak wskazane na urządzeniu. Nie dotykać włączonego urządzenia metalo­wymi przedmiotami.

Nie dotykać włączonego urządzenia wilgotnymi rękoma. Po użyciu umyć ręce wodą z mydłem. W przypadku kontaktu preparatu ze skórą, umyć dokładnie wodą z mydłem.

W przypadku połknięcia produktu należy natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać opakowanie produktu. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, przemyć je natychmiast wodą i zasięgnąć porady specjalisty. Gdy flakon jest pusty odłączyć dyfuzor. Wymieniać wkład uzupełniający wyłącznie w dyfuzorze odłączonym od prądu. Nie używać pustego flakonu do żadnych innych celów. FELIWAY® nie jest lekiem weterynaryjnym. (W przypadku objawów chorobowych skonsultować się ze swoim lekarzem weterynarii).

 

OPAKOWANIE

  Wkład uzupełniający: I flakon ( 24 ml)

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Feromony są specyficzne gatunkowo, tak więc nie można oczekiwać żadnych efektów działania FELIWAY® u ludzi lub innych zwierząt.

Jako dodatek do zawartości feromonów, FELIWAY® zawiera olej mineralny typu pa­rafina , podobnie jak odświeżacze powie­trza. W przypadku osób szczególnie wra­żliwych, lub mających problemy ( np. astma) w czasie używania podobnych urządzeń w przeszłości, radzimy używać urządzenie wyłącznie po uprzedniej konsultacji ze swoim lekarzem.

Wkład 24 ml wystarcza na 30 dni

WYŁĄCZNIE DLA ZWIERZĄT.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl