D.A.P.® SPRAY Feromony uspokajające dla psów

Dostępność: dostępny
Cena: 68,00 zł 68.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Ceva
Kod produktu: 558

Opis

D.A.P.® SPRAY

Feromony uspokajające dla psów


SKŁAD:

Syntetyczne „appeasing"

feromony psów............................................2%

Izopropanol do........................................60ml

 

WŁAŚCIWOŚCI:

U ssaków, wszystkie karmiące samice uwalniają substancje zwane „appeasing pheromones", których zadaniem jest uspokajania potomstwa. U psów „appeasing pheromones" wydzielane są przez gruczoły łojowe bruzdy międzysutkowej karmiącej suki. Feromony te uspokajają szczenięta w sytuacjach niepewności i dodają otuchy szczególnie w nieznanym otoczeniu i zetknięciu z nowymi doświadczeniami. Badania wykazały, że uspokajające właściwości tych feromonów utrzymują się również w dojrzałym wieku. Badania weterynaryjne wykazały, że D.A.P.® (Dog Appeasing Pheromone), posiadaja wszyst­kie właściwości naturalnych „appeasing pheromones" suk.

 

WSKAZANIA:

D.A.P. ® Spray dodaje otuchy szczeniętom oraz dorosłym psom w sytuacjach, które mogą je niepokoić. Spray może być używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń w następujących sytuacjach :

- podróż w samochodzie

- przyzwyczajenie się do nowego otoczenia ( nowy dom, nieznajomi, schroniska)

- wizyty u lekarza weterynarii, hospitalizacja

- nowe, nieprzewidywalne sytuacje D.A.P.® Spray pomaga hamować lub chronić przed objawami strachu wyrażonymi jako :

- niszczenie przedmiotów, brudzenie w domu

- wokalizacja ( skomlenie, wycie)

- ślinienie się, wymioty, dyszenie

 

DAWKOWANIE I STOSOWANIE:

Użyj D.A.P.® Spray spryskując powierzchnię 8-I0-cio krotnie na I5 minut przed zamierzonym efektem działania oraz przed wprowadzeniem   psa  do   nowego

środowiska (samochód, klatka, buda itp.). Działanie utrzymuje się przez około I do 2 godzin, ale każde zwierzę może reagować inaczej. Ponów aplikację po tym czasie lub gdy zauważysz spadek efektu działania. Preparatem D.A.P.® Spray można spryskiwać bezpośrednio posłania, wnętrza skrzynek, budy i samochód. Preparatem D.A.P.® Spray nie powinno się spryskiwać zwierząt i używać go w

pobliżu ich głowy.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Brak.

 

KARENCJA:

Nie dotyczy.

 

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:

Nie stwierdzono.

 

INTERAKCJE:

Brak.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w położeniu pionowym, w suchym, chłodnym, wolnym od kurzu miejscu. Chronić przed bezpośrednim nasłone­cznieniem.

Przechowywać  z   dala  od   środków spożywczych dla ludzi i zwierząt. Użyć przed terminem ważności wskazanym na opakowaniu.

 

ŚRODKI OSTOŻNOŚCI:

Na około I godzinę przed użyciem pozostaw produkt w temperaturze pokojowej.

Produkt nie pozostawia plam. Pomimo to, ze względu na różne rodzaje używanych materiałów, radzimy sprawdzić produkt na niewielkiej próbce materiału w mało widocznym miejscu. Nie spryskiwać bezpośrednio zwierząt! Przechwywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeżeli produkt dostanie sie do oczu, przemyć je natychmiast wodą i zasięgnąć porady specjalisty.

Unikać kontaktu ze skórą, a w razie kontaktu umyć dokładnie wodą z mydłem. W przypadku połknięcia produktu należy natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać opakowanie produktu. Przechowywać z dala od źródeł ognia. Nie palić podczas użycia.

Przechowywać opakowanie szczelnie zamknięte.

Nie używać pustego flakonu do żadnych innch celów.

 

OPAKOWANIE:

Pudełko zawierające I butelkę 60 ml D.A.P.® jest również dostępny w postaci dyfuzora elektrycznego.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Feromony są specyficzne gatunkowo, tak więc nie można oczekiwać żadnych efektów działania D.A.P® Spray u ludzi lub innych zwierząt.

D.A.P® Spray nie jest lekiem weteryna­ryjnym. W razie wystąpienia objawów chorobowych skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

CEVA

SANTE ANIMALE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl