Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE I ZWROTY

1.    Prawo daje Ci możliwość zwrotu zakupionych towarów - możesz w ciągu 10 dni bez konieczności podawania powodu odstąpić od umowy (produkt trzeba odesłać w ciągu kolejnych 14 dni).

Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w postaci nienaruszonej, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności(...)”, Dz.U. Nr 22, poz. 271.

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/raport/e-handel/news/dekalog-bezpiecznych-zakupow,1960426,8456?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

2.      Zwrot towaru odbywa się na koszt Zamawiającego.

3.      Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę.

4.        Sklep www.lekidlazwierzat.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób i czas dostawy przez podmioty odpowiedzialne  za  dostawę towarów.

 Należy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym i zgodna z zamówieniem. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono braki, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada dostawca towaru. Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji w przypadku braków lub uszkodzenia dostarczonych produktów.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl